पार्टीभित्रको विवाद मिलाउन काठमाडौँको नागपोखरीस्थित होटल मेरियटमा भएको भेटवार्तापछि निर्माण सम्पन्न हुँदै गरेको धरहरा टावर नियाल्दै प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओली र नेता माधवकुमार नेपाल (०७८ बैशाख ८ गते बिहीबार) । तस्विर : रासस
"/> सृष्टिमा फरक दृष्टि : - Line Khabar
Line Khabar
सोमवार, साउन ७, २०८१ | July 22, 2024

सृष्टिमा फरक दृष्टि :

सृष्टिमा फरक दृष्टि :

पार्टीभित्रको विवाद मिलाउन काठमाडौँको नागपोखरीस्थित होटल मेरियटमा भएको भेटवार्तापछि निर्माण सम्पन्न हुँदै गरेको धरहरा टावर नियाल्दै प्रधानमन्त्री एवम् नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओली र नेता माधवकुमार नेपाल (०७८ बैशाख ८ गते बिहीबार) । तस्विर : रासस

तपाइको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *

हामी तपाईंको इमेल अरू कसैसँग साझा गर्दैनौं।

ट्रेन्डिङ

धेरै कमेन्ट गरिएका